DNC-40-150-PPV-A Festo Corporation
Виробник: Festo Corporation
Description: STANDARDS-BASED CYLINDER
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 9 ~ 174 PSI (0.6 ~ 12 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 5.906" (150.00mm)
Connection Method: G1/4
Shaft Detail: External Thread M12 x 1.25
Part Status: Active
Operation: Double Acting
Construction: Square Cylinder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STANDARDS-BASED CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 9 ~ 174 PSI (0.6 ~ 12 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 5.906" (150.00mm), Connection Method: G1/4, Shaft Detail: External Thread M12 x 1.25, Part Status: Active, Operation: Double Acting, Construction: Square Cylinder.