DNC-50-80-PPV-A
DNC-50-80-PPV-A Festo Corporation
163372
Виробник: Festo Corporation
Description: STANDARDS-BASED CYLINDER
Packaging: Bulk
Features: ISO Standardized
Operating Pressure: 9 ~ 174 PSI (0.6 ~ 12 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 3.150" (80.00mm)
Connection Method: G1/4
Shaft Detail: External Thread M16 x 1.5
Operation: Double Acting
Construction: Square Cylinder
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STANDARDS-BASED CYLINDER, Packaging: Bulk, Features: ISO Standardized, Operating Pressure: 9 ~ 174 PSI (0.6 ~ 12 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 3.150" (80.00mm), Connection Method: G1/4, Shaft Detail: External Thread M16 x 1.5, Operation: Double Acting, Construction: Square Cylinder.