DNFF150BK115
DNFF150BK115 Hammond Manufacturing
DNFF150BK115.pdf
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FAN & FILTER KIT, 150MM, BLACK
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.72" L x 7.72" W x 0.13" H (196.0mm x 196.0mm x 3.3mm)
Voltage - Input: 115VAC
Type: Fan
Specifications: Fan, AC, Square, 230 CFM
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN & FILTER KIT, 150MM, BLACK, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.72" L x 7.72" W x 0.13" H (196.0mm x 196.0mm x 3.3mm), Voltage - Input: 115VAC, Type: Fan, Specifications: Fan, AC, Square, 230 CFM.