DNFF150GY230
DNFF150GY230 Hammond Manufacturing
dnff
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FAN & FLTR KIT 150MM, ASA61GRY
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.72" L x 7.72" W x 0.13" H (196.0mm x 196.0mm x 3.3mm)
Voltage - Input: 230VAC