DNFF254BK230
DNFF254BK230 Hammond Manufacturing
dnff
Виробник: Hammond Manufacturing
Description: FAN & FILTER KIT, 254MM, BLACK
Packaging: Box
Size / Dimension: 305.00" L x 305.00" W x 5.70" H (7747.0mm x 7747.0mm x 144.8mm)
Voltage - Input: 230VAC
Type: Fan
Specifications: Fan, AC, Square, 550 CFM
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: FAN & FILTER KIT, 254MM, BLACK, Packaging: Box, Size / Dimension: 305.00" L x 305.00" W x 5.70" H (7747.0mm x 7747.0mm x 144.8mm), Voltage - Input: 230VAC, Type: Fan, Specifications: Fan, AC, Square, 550 CFM.