DOC050F-019.44M
DOC050F-019.44M Connor Winfield
cx207.pdf
Виробник: Connor Winfield
Description: XTAL OSC OCXO 19.4400MHZ LVCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.555" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Type: OCXO
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Height - Seated (Max): 0.307" (7.80mm)
Frequency: 19.44 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC OCXO 19.4400MHZ LVCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.555" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Type: OCXO, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Height - Seated (Max): 0.307" (7.80mm), Frequency: 19.44 MHz, Base Resonator: Crystal.