DP03A2450TTR
DP03A2450TTR KYOCERA AVX
0603_WLAN_BT_Diplexer.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: RF DIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 25.00dB / -
High Band Attenuation (min / max dB): 25.00dB / -
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF DIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 25.00dB / -, High Band Attenuation (min / max dB): 25.00dB / -.
Інші пропозиції DP03A2450TTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP03A2450TTR DP03A2450TTR Виробник : KYOCERA AVX 0603WLAN-3162383.pdf Signal Conditioning Signal Conditioning 2450MHz Diplexer