DP05A1920TTR500 KYOCERA AVX Components
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Diplexer 824MHz to 894MHz/1850MHz to 1990MHz 6-Pin LGA T/R.
Інші пропозиції DP05A1920TTR500
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
DP05A1920TTR/500 | Виробник : AVX |
Signal Conditioning 1920MHz Diplexer |
на замовлення 1500 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
DP05A1920TTR/500 | Виробник : KYOCERA AVX |
товару немає в наявності |
DP05A1920TTR\500 | Виробник : KYOCERA AVX | Signal Conditioning 1920MHZ |