DP05A1940TTR500
DP05A1940TTR500 KYOCERA AVX Components
0805wcdma.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
RF Diplexer 824MHz to 960MHz/1710MHz to 2170MHz 6-Pin LGA T/R
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 341
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP05A1940TTR/500 DP05A1940TTR/500 Виробник : KYOCERA AVX 0805WCDMA-3162699.pdf Signal Conditioning 1940MHz Diplexer
на замовлення 243 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
DP05A1940TTR500 DP05A1940TTR500 Виробник : KYOCERA AVX Components 0805wcdma.pdf RF Diplexer 824MHz to 960MHz/1710MHz to 2170MHz 6-Pin LGA T/R
на замовлення 985 шт:
Мінімальне замовлення: 191
на замовлення 985 шт:
Мінімальне замовлення: 11
DP05A1940TTR\500 Виробник : KYOCERA AVX RF-Microwave.pdf Description: OPC FILTERS
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
DP05A1940TTR\500 DP05A1940TTR\500 Виробник : KYOCERA AVX RF-Microwave.pdf Signal Conditioning 1940MHZ