DP05A5250TTR500
DP05A5250TTR500 KYOCERA AVX Components
mlodiplexer0805wlan.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
RF Diplexer 2400MHz to 2500MHz/5150MHz to 5350MHz 6-Pin LGA T/R
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 341
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DP05A5250TTR/500 DP05A5250TTR/500 Виробник : KYOCERA AVX MLOdiplexer0805WLAN-3165303.pdf Signal Conditioning 5250MHz Diplexer
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
DP05A5250TTR\500 DP05A5250TTR\500 Виробник : KYOCERA AVX Signal Conditioning 5250MHZ