Продукція > OMEGA > DP116-JC2-230
DP116-JC2-230
DP116-JC2-230 Omega
DP116.pdf
Виробник: Omega
Description: TEMP METER LED DIN RAIL
Packaging: Bulk
Display Type: LED - Red Characters
Mounting Type: DIN Rail
Type: Temperature Meter
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 230VAC
Measuring Range: -199.9°C ~ 199.9°C
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 68.00mm x 22.00mm
Display Characters - Height: 0.940" (23.88mm)
Number of Characters Per Row: 3.5
Measuring Type: Temperature
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEMP METER LED DIN RAIL, Packaging: Bulk, Display Type: LED - Red Characters, Mounting Type: DIN Rail, Type: Temperature Meter, Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 230VAC, Measuring Range: -199.9°C ~ 199.9°C, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 68.00mm x 22.00mm, Display Characters - Height: 0.940" (23.88mm), Number of Characters Per Row: 3.5, Measuring Type: Temperature.