DP241-5-28A26 Pulse Electronics
241%2CDP241_Laminated_Xfrmr_Chassis-Tran_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR LAMINATED 12VA CHAS MT
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 71.37mm L x 41.40mm W
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Laminated Core
Weight: 0.7 lb (317.51 g)
Termination Style: Solder, Quick Connect
Primary Winding(s): Dual
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 12VA
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Current - Output (Max): 420mA
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 35.05mm
Voltage - Secondary (Full Load): 28V
Center Tap: Yes
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 12VA CHAS MT, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 71.37mm L x 41.40mm W, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Laminated Core, Weight: 0.7 lb (317.51 g), Termination Style: Solder, Quick Connect, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 12VA, Voltage - Isolation: 2500Vrms, Current - Output (Max): 420mA, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 35.05mm, Voltage - Secondary (Full Load): 28V, Center Tap: Yes.