DP6028NH-100M
DP6028NH-100M Coilmaster Electronics Co., Ltd.
dp6028nh-100m.pdf
Виробник: Coilmaster Electronics Co., Ltd.
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 2A 0.072Ohm DCR 2424 T/R
на замовлення 1480 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 221
Відгуки про товар
Написати відгук