Продукція > OMEGA > DP7800-A10
DP7800-A10 Omega
M2840.pdf
Виробник: Omega
Description: DP7800-A10
Packaging: Bulk
Display Type: LED - Red Characters
Output Type: Analog
Mounting Type: Panel Mount
Type: Process, Temperature Meter
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 115VAC
Measuring Range: 0 ~ 10VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, NEMA 4
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 90.93mm x 44.96mm
Display Characters - Height: 0.560" (14.22mm)
Number of Characters Per Row: 5
Measuring Type: Current, Process, Voltage
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DP7800-A10, Packaging: Bulk, Display Type: LED - Red Characters, Output Type: Analog, Mounting Type: Panel Mount, Type: Process, Temperature Meter, Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 115VAC, Measuring Range: 0 ~ 10VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, NEMA 4, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 90.93mm x 44.96mm, Display Characters - Height: 0.560" (14.22mm), Number of Characters Per Row: 5, Measuring Type: Current, Process, Voltage.