DPA01W8-12
DPA01W8-12 MEAN WELL
search.aspx?prod=DPA01W8
Виробник: MEAN WELL
DC/DC Converters - Through Hole 1W 9-75Vin +/-12Vout +/-0-42mA SIP Regulated
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1W;9-75VIN;12VO 42MA;SIP6, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.69" L x 0.31" W x 0.44" H (17.4mm x 7.8mm x 11.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 76%, Current - Output (Max): 42mA, 42mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції DPA01W8-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPA01W8-12 DPA01W8-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=DPA01W8 Description: 1W;9-75VIN;12VO 42MA;SIP6
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.69" L x 0.31" W x 0.44" H (17.4mm x 7.8mm x 11.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 76%
Current - Output (Max): 42mA, 42mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV