DPAN02B-15
DPAN02B-15 MEAN WELL
SPAN02,DPAN02_Series_Ds.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters 18-36Vin +/-15Vout +/-67mA SIP8 Reg Iso
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 2W, Features: Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO, Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads, Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 67mA, 67mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Part Status: Active, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPAN02B-15 DPAN02B-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SPAN02,DPAN02_Series_Ds.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Features: Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO
Package / Case: 8-SIP Module, 7 Leads
Size / Dimension: 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 67mA, 67mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV