DPC-3Q25CS1X
DPC-3Q25CS1X TE Connectivity / P&B
NG_CS_1-1773450-5_DPC_Series_0908-102883.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
General Purpose Relays 1FormX SPST 24 VAC
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PST 25A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Termination Style: Screw Terminal, Approval Agency: CE, CSA, cURus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 4.1 A, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: 3PST-NO (DM) (3 Form X), Contact Rating (Current): 25 A, Must Release Voltage: 15 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC.
Інші пропозиції DPC-3Q25CS1X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPC-3Q25CS1X DPC-3Q25CS1X Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DPC_Series.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE 3PST 25A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Termination Style: Screw Terminal
Approval Agency: CE, CSA, cURus
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 4.1 A
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current): 25 A
Must Release Voltage: 15 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC