Продукція > OMEGA > DPF12-220VAC
DPF12-220VAC Omega
DPF11_12.pdf
Виробник: Omega
Description: DPF12-220VAC
Packaging: Bulk
Display Type: LED - Red Characters
Output Type: Relay
Mounting Type: Panel Mount
Type: Batch Counter
Reset: Front Panel
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 220VAC
Time Format: Multiple
Input Type: Voltage
Count Rate: 10kHz
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Display Characters - Height: 0.550" (13.97mm)
Number of Characters Per Row: 6
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DPF12-220VAC, Packaging: Bulk, Display Type: LED - Red Characters, Output Type: Relay, Mounting Type: Panel Mount, Type: Batch Counter, Reset: Front Panel, Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 220VAC, Time Format: Multiple, Input Type: Voltage, Count Rate: 10kHz, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 92.00mm x 45.00mm, Display Characters - Height: 0.550" (13.97mm), Number of Characters Per Row: 6.