DPI010100 OncQue
Виробник: OncQue
Photointerrupter, slot-type, phototransistor output Slot width: 3.1mm, mounting: THT, If=50mA, Vce=30V, Ic=20mA, Pc=100mW, -25?85°C DPI010100 OncQue CZ DPI010100
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Photointerrupter, slot-type, phototransistor output Slot width: 3.1mm, mounting: THT, If=50mA, Vce=30V, Ic=20mA, Pc=100mW, -25?85°C DPI010100 OncQue CZ DPI010100, кількість в упаковці: 25 шт.