DPI010500 OncQue
Виробник: OncQue
Photointerrupter, slot-type, phototransistor output Slot width: 5mm, mounting: THT, If=50mA, Vce=30V, Ic=20mA, Pc=100mW, -25?85°C DPI010500 OncQue CZ DPI010500
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Photointerrupter, slot-type, phototransistor output Slot width: 5mm, mounting: THT, If=50mA, Vce=30V, Ic=20mA, Pc=100mW, -25?85°C DPI010500 OncQue CZ DPI010500, кількість в упаковці: 25 шт.