DPI030100 OncQue
Виробник: OncQue
Photointerrupter, slot-type, phototransistor output Slot width: 3.1mm, mounting: THT, If=50mA, Vce=30V, Ic=20mA, Pc=100mW, -25?85°C DPI030100 OncQue CZ DPI030100
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Photointerrupter, slot-type, phototransistor output Slot width: 3.1mm, mounting: THT, If=50mA, Vce=30V, Ic=20mA, Pc=100mW, -25?85°C DPI030100 OncQue CZ DPI030100, кількість в упаковці: 25 шт.