DPI040100 OncQue
Виробник: OncQue
Photointerrupter, slot-type, phototransistor output Slot width: 5mm, mounting: THT, If=50mA, Vce=30V, Ic=20mA, Pc=100mW, -25?85°C DPI040100 OncQue CZ DPI040100
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Photointerrupter, slot-type, phototransistor output Slot width: 5mm, mounting: THT, If=50mA, Vce=30V, Ic=20mA, Pc=100mW, -25?85°C DPI040100 OncQue CZ DPI040100, кількість в упаковці: 25 шт.