DPM6P22K-F
DPM6P22K-F Cornell Dubilier Electronics (CDE)
DPM.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR, Low ESL
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 1.260" L x 0.472" W (32.00mm x 12.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Low ESL, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.984" (25.00mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 1.260" L x 0.472" W (32.00mm x 12.00mm).