Продукція > TALEMA > DPO-1.0-470
DPO-1.0-470
DPO-1.0-470 TALEMA
dp_series.pdf
Виробник: TALEMA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 470uH; 1A; R: 180mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 27mm
Type of inductor: wire
Inductance: 0.47mH
Width: 12mm
Diameter: 27mm
Resistance: 0.18Ω
Operating current: 1A
Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies
на замовлення 15 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 470uH; 1A; R: 180mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 27mm, Mounting: THT, Kind of inductor: toroidal, Type of inductor: wire, Inductance: 0.47mH, Width: 12mm, Diameter: 27mm, Resistance: 0.18Ω, Operating current: 1A, Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies.