Продукція > TALEMA > DPO-5.0-150
DPO-5.0-150
DPO-5.0-150 TALEMA
dp_series.pdf
Виробник: TALEMA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 150uH; 5A; R: 94mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 41mm
Mounting: THT
Kind of inductor: toroidal
Type of inductor: wire
Inductance: 0.15mH
Width: 13mm
Diameter: 41mm
Resistance: 94mΩ
Operating current: 5A
Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies
на замовлення 17 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 150uH; 5A; R: 94mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 41mm, Mounting: THT, Kind of inductor: toroidal, Type of inductor: wire, Inductance: 0.15mH, Width: 13mm, Diameter: 41mm, Resistance: 94mΩ, Operating current: 5A, Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies.