DPP 480-24-1
Код товару: 151617
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPP480-24-1 DPP480-24-1 Виробник : TDK-Lambda dpp480_e.pdf Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Power (Watts): 480W
Features: Adjustable Output, Load Sharing, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.57" L x 6.89" W x 4.92" H (116.0mm x 175.0mm x 125.0mm)
Operating Temperature: -10°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CE
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 20A
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
AC Voltage - Input: 85 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
DPP480-24-1 DPP480-24-1 Виробник : TDK-LAMBDA 4398060.pdf Description: TDK-LAMBDA - DPP480-24-1 - AC/DC-Netzteil für DIN-Schienenmontage, ITE, 1 Ausgang, 480 W, 24 VDC, 20 A
tariffCode: 85044083
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 90V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Fest
Produktpalette: DPP Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 20A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 480W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 10 шт:
Кількість Ціна
DPP480241 DPP480241 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc dpp480_e.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 480W
на замовлення 140 шт:
DPP480241 DPP480241 Виробник : TDK-Lambda dpp480_e-1825602.pdf DIN Rail Power Supplies 480W 24V 20A DIN Rail 115/230VAC
на замовлення 212 шт:
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
DPP480-24-1 DPP480-24-1 Виробник : TDK-Lambda dpp480_e.pdf Power Supplies - DIN Rail Mount 480W 24V 20A DIN Rail 115/230VAC
DPP480-24-1 DPP480-24-1 Виробник : TDK-LAMBDA DPP480.pdf Category: Din Rail Mounting Power Supplies
Description: Power supply: switching; for DIN rail; 480W; 24VDC; 20A; 90÷264VAC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for DIN rail
Power: 480W
Output voltage: 24V DC
Output current: 20A
Supply voltage: 90...264V AC
Electrical connection: terminal block
Mounting: for DIN rail mounting
Body dimensions: 116x175x125mm
Operating temperature: -40...71°C
Protection: anti-overvoltage OVP; over current OCP
Efficiency: 89%