DPRN01O-12
DPRN01O-12 MEAN WELL USA Inc.
SPRN01,DPRN01-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 60W
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.1mm x 10.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 52.8V
Approval Agency: CE, EAC
Efficiency: 63%
Current - Output (Max): 42mA, 42mA
Voltage - Input (Min): 45.6V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 60W, Packaging: Tube, Package / Case: 6-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.1mm x 10.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 52.8V, Approval Agency: CE, EAC, Efficiency: 63%, Current - Output (Max): 42mA, 42mA, Voltage - Input (Min): 45.6V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 2.
Інші пропозиції DPRN01O-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPRN01O-12 DPRN01O-12 Виробник : MEAN WELL SPRN01,DPRN01-spec.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 1W 48Vin +/-12Vout +/-0-42mA SIP Reg