DPT022A3
DPT022A3 FERROCORE
dpt_b.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 22uH; R: 12mΩ; 3A; Inductor: toroidal; Ø: 15.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 22µH
Resistance: 12mΩ
Diameter: 15.5mm
Width: 8.5mm
Maximum current: 3A
Inductor features: low leakage flux; toroidal core
Kind of inductor: toroidal
на замовлення 115 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 22uH; R: 12mΩ; 3A; Inductor: toroidal; Ø: 15.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 22µH, Resistance: 12mΩ, Diameter: 15.5mm, Width: 8.5mm, Maximum current: 3A, Inductor features: low leakage flux; toroidal core, Kind of inductor: toroidal.