Продукція > DPT > DPT09V-130
DPT09V-130
Виробник:
Дросель 13 мкГн ±10%, Idcmax=2,9 А, Dh=11,5 мм C=5,3 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT09V-130