DPT100A5
DPT100A5 FERROCORE
dpt_b.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 100uH; R: 120mΩ; 5A; Inductor: toroidal; W: 9mm
Diameter: 16.5mm
Kind of inductor: toroidal
Type of inductor: wire
Inductance: 0.1mH
Width: 9mm
Resistance: 0.12Ω
Maximum current: 5A
Inductor features: low leakage flux; toroidal core
Mounting: THT
на замовлення 721 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 100uH; R: 120mΩ; 5A; Inductor: toroidal; W: 9mm, Diameter: 16.5mm, Kind of inductor: toroidal, Type of inductor: wire, Inductance: 0.1mH, Width: 9mm, Resistance: 0.12Ω, Maximum current: 5A, Inductor features: low leakage flux; toroidal core, Mounting: THT.