Продукція > DPT > DPT11H-360
DPT11H-360
Виробник:
Дросель 36 мкГн ±10%, Idcmax=2,1 А, Dh=12,9 мм C=5,7 мм горизонтальний
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT11H-360