Продукція > DPT > DPT13V-260
DPT13V-260
Виробник:
Дросель 26 мкГн ±10%, Idcmax=4,2 А, Dh=15,1 мм C=7,2 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT13V-260