Продукція > DPT > DPT15DV-690
DPT15DV-690
Виробник:
Дросель 69 мкГн ±10%, Idcmax=5,0 А, Dh=17,9 мм C=14,6 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT15DV-690