Продукція > DPT > DPT18H-100
DPT18H-100
Виробник:
Дросель 10 мкГн ±10%, Idcmax=12,0 А, Dh=21,9 мм C=9,2 мм горизонтальний
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT18H-100