Продукція > DPT > DPT20DH-750
DPT20DH-750
Виробник:
Дросель 75 мкГн ±10%, Idcmax=8,4 А, Dh=23,8 мм C=16,3 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT20DH-750