DPT220A1
DPT220A1 FERROCORE
dpt_b.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 220uH; R: 360mΩ; 1A; Inductor: toroidal; W: 8.5mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.22mH
Resistance: 0.36Ω
Diameter: 15.5mm
Width: 8.5mm
Maximum current: 1A
Inductor features: low leakage flux; toroidal core
Kind of inductor: toroidal
на замовлення 944 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 220uH; R: 360mΩ; 1A; Inductor: toroidal; W: 8.5mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.22mH, Resistance: 0.36Ω, Diameter: 15.5mm, Width: 8.5mm, Maximum current: 1A, Inductor features: low leakage flux; toroidal core, Kind of inductor: toroidal.