DPT220A3
DPT220A3 FERROCORE
dpt_b.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 220uH; R: 140mΩ; 3A; Inductor: toroidal; Ø: 16mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.22mH
Resistance: 0.14Ω
Diameter: 16mm
Width: 9mm
Maximum current: 3A
Inductor features: low leakage flux; toroidal core
Kind of inductor: toroidal
на замовлення 386 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 220uH; R: 140mΩ; 3A; Inductor: toroidal; Ø: 16mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.22mH, Resistance: 0.14Ω, Diameter: 16mm, Width: 9mm, Maximum current: 3A, Inductor features: low leakage flux; toroidal core, Kind of inductor: toroidal.