Продукція > DPT > DPT24V-111
DPT24V-111
Виробник:
Дросель 110 мкГн ±10%, Idcmax=6,0 А, Dh=26,9 мм C=10,9 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT24V-111