Продукція > DPT > DPT27H-121
DPT27H-121
Виробник:
Дросель 120 мкГн ±10%, Idcmax=8,4 А, D=30,5 мм C=14,7 мм горизонтальний
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT27H-121