Продукція > DPT > DPT27H-380
DPT27H-380
Виробник:
Дросель 38 мкГн ±10%, Idcmax=17,1 А, D=32,3 мм C=16,5 мм горизонтальний
Написати відгук
Технічний опис DPT27H-380