Продукція > DPT > DPT27H-500
DPT27H-500
Виробник:
Дросель 50 мкГн ±10%, Idcmax=14,4 А, D=31,7 мм C=15,9 мм горизонтальний
Написати відгук
Технічний опис DPT27H-500