Продукція > DPT > DPT27H-860
DPT27H-860
Виробник:
Дросель 86 мкГн ±10%, Idcmax=10,2 А, Dh=30,9 мм C=15,1 мм горизонтальний
Написати відгук
Технічний опис DPT27H-860