DPT27V-640
Виробник:
Дросель 64 мкГн ±10%, Idcmax=12,0 А, Dh=31,3 мм C=15,5 мм
Написати відгук
Технічний опис DPT27V-640
Інші пропозиції DPT27V-640
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
| DPT27V-640+ | Дросель 64 мкГн ±10%, Idcmax=13,2 А, Dh=31,5 мм C=15,7 мм |