DPT330A0.5
DPT330A0.5 FERROCORE
dpt_b.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 330uH; R: 440mΩ; 0.5A; Inductor: toroidal; W: 9mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.33mH
Diameter: 15.5mm
Width: 9mm
Resistance: 0.44Ω
Maximum current: 0.5A
Inductor features: low leakage flux; toroidal core
Kind of inductor: toroidal
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 330uH; R: 440mΩ; 0.5A; Inductor: toroidal; W: 9mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.33mH, Diameter: 15.5mm, Width: 9mm, Resistance: 0.44Ω, Maximum current: 0.5A, Inductor features: low leakage flux; toroidal core, Kind of inductor: toroidal.
Інші пропозиції DPT330A0.5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPT330A0.5
Код товару: 46002
Додати до обраних Обраний товар
Опис: Дроссель: проволочный, помехоподавляющий; 330мкГн; 500мА; 440мОм, ширина 9мм, диам.15,5мм
Каркас: ширина 9мм, диам.15,5мм