Продукція > DPT > DPT33H-521
DPT33H-521
Виробник:
Дросель 520 мкГн ±10%, Idcmax=4,2 А, Dh=35,5 мм C=13,5 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT33H-521