Продукція > DPT > DPT33V-111
DPT33V-111
Виробник:
Дросель 110 мкГн ±10%, Idcmax=12,0 А, Dh=37,4 мм C=15,4 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT33V-111