Продукція > DPT > DPT33V-151
DPT33V-151
Виробник:
Дросель 150 мкГн ±10%, Idcmax=10,2 А, Dh=37,0 мм C=15,1 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT33V-151