Продукція > DPT > DPT33V-211
DPT33V-211
Виробник:
Дросель 210 мкГн ±10%, Idcmax=8,4 А, Dh=36,6 мм C=14,7 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT33V-211