Продукція > DPT > DPT33V-660
DPT33V-660
Виробник:
Дросель 66 мкГн ±10%, Idcmax=17,1 А, Dh=38,4 мм C=16,5 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT33V-660