Продукція > DPT > DPT33V-910
DPT33V-910
Виробник:
Дросель 91 мкГн ±10%, Idcmax=14,4 А, Dh=37,8 мм C=15,9 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT33V-910